RUSZA NABÓR DO KOLEJNEGO ETAPU CERTYFIKACJI PRODUKTÓW I USŁUG TURYSTYCZNYCH W RAMACH JURAJSKIEGO SYSTEMU CERTYFIKACJI

Strona główna » Aktualności » RUSZA NABÓR DO KOLEJNEGO ETAPU CERTYFIKACJI PRODUKTÓW I USŁUG TURYSTYCZNYCH W RAMACH JURAJSKIEGO SYSTEMU CERTYFIKACJI

wielkość tekstu: A | A | A

RUSZA NABÓR DO KOLEJNEGO ETAPU CERTYFIKACJI PRODUKTÓW I USŁUG TURYSTYCZNYCH W RAMACH JURAJSKIEGO SYSTEMU CERTYFIKACJI

 

W roku 2023 kontynuowany jest projekt "Rozwój Jurajskiego Systemu Certyfikacji Produktów i Usług Turystycznych jako głównego czynnika profesjonalizacji kadr turystycznych oraz podnoszenia jakości usług". Projekt uzyskał dofinansowanie Ministerstwa Sportu i Turystyki zgodnie z umową nr 2023/0005/1619/UDOT/DT/BP.

W ramach kontynuacji projektu certyfikowane będą produkty i usługi turystyczne na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Po pomyślnym przejściu certyfikacji podmioty otrzymają prestiżowy "Jurajski Certyfikat Jakości", będą mogły posługiwać się specjalnie przygotowanym znakiem graficznym potwierdzającym jakość usług, znajdą się w specjalnym katalogu wydanym w formie papierowej i elektronicznej oraz zostaną zaprezentowane podczas akcji promocyjnej prezentującej projekt i zdobywców tytułu.

Zgłoszenia do certyfikacji przyjmowane są w oparciu o regulamin i kryteria certyfikacji w 5 kategoriach: usługi noclegowe, usługi gastronomiczne, atrakcje turystyczne, atrakcja turystyczna – usługa specjalistyczna, produkty rzemieślnicze i spożywcze.

Wszystkie dokumenty dostępne są do pobrania poniżej w załączonym pliku: "Regulamin JCJ, kryteria certyfikacji, wzory wniosków​" - plik przed otwarciem należy rozpakować. 

Przed wysłaniem formularza / wniosku zgłoszeniowego prosimy obligatoryjnie o zapoznanie się z obowiązującymi kryteriami w poszczególnych kategoriach do których planują Państwu aplikować o przyznanie certyfikatu - kryteria zawarte w plikach "Karta oceny..."

Wypełniony wniosek należy przesłać z dopiskiem "Wniosek - Jurajski Certyfikat Jakości" na adres mailowy: info@jura.info.pl do dnia 30 sierpnia 2023 roku.

 

czytano: 960 razy

autor: jura.info.pl

data dodania: 2023-07-31 09:30:57

Formularz zapytaniowy

Ciekawostki

  • Długość pasma Wyżyny Krakowsko-Wieluńskiej, ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 kmdalej 
  • Najbardziej reprezentatywną częścią Jury Krakowskiej jest Płaskowzgórze Częstochowskie. Jedną z cech tego obszaru jest występowanie bezwodnych dolinek, wśród których najpiękniejszą jest bez wątpienia Dolina Wiercicy ze źródłami Zygmunta i Elżbietydalej 
  • Budowę Wyżyny Krakowskiej południowej charakteryzuje występowanie równoleżnikowo przebiegających rowów i zrębów tektonicznychdalej 

Pozostań z nami w kontakcie

Zarejestruj się w naszym newsletterze, aby otrzymywać informacje o aktualnej ofercie i wydarzeniach.

Zamek Smoleń
Wzgórze Kromołowiec
Zamek Ogrodzieniec
Ojcowski Park Narodowy
0 lat
0 gminy
0 kilometrów szlaków
0 polubień
Facebook
Instagram

Związek Gmin Jurajskich
pl. Wolności 42, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: 32 673 33 64
e-mail: biuro@jura.info.pl

  • DSC_0081
  • Zamek_w_Udorzu_fot._Rafal_Rebisz_1
  • Zamek_siewierski_fot._Rafal_Rebisz_1
  • Zamek_w_Udorzu_fot._Rafal_Rebisz
  • Zamek_siewierski_fot._Rafal_Rebisz
Wyżyna Krakowsko-Wieluńska, potocznie zwana po prostu Jurą, stanowi fragment rozległej Wyżyny Śląsko - Krakowskiej. Długość pasma ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 km (na północy - do kilku km, w rejonie Krzeszowic - 40 km). Na zachodzie Jura sąsiaduje z Wyżyną Śląską i Kotliną Oświęcimską, od których oddziela ją (miejscami wysoki) dochodzący do 100 m próg denudacyjny (zwany również kuestą, której jeden stok jest długi i łagodny, natomiast drugi bardzo krótki i stromy).
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Wersja mobilna