TEN PRESTIŻOWY ZNAK ROZPOZNASZ Z DALEKA

Strona główna » Aktualności » TEN PRESTIŻOWY ZNAK ROZPOZNASZ Z DALEKA

wielkość tekstu: A | A | A

TEN PRESTIŻOWY ZNAK ROZPOZNASZ Z DALEKA

 

JURAJSKI CERTYFIKAT JAKOŚCI jest oznaczeniem przyznawanym w ramach Jurajskiego Systemu Certyfikacji Produktów i Usług Turystycznych. Znak może być stosowany przez certyfikowane firmy do oznaczania ofert, produktów, usług, budynków, pomieszczeń, opakowań produktów, a także w komunikacji marketingowej.

Znak ma formę okrągłego stempla ze stylizowaną, geometryczną literą J. Kształt litery nawiązuje do znaku marki turystycznej Jura Krakowsko-Częstochowska. Uproszczona forma jest dobrze widoczna i rozpoznawalna. Znak występuje w 3 podstawowych kombinacjach kolorystycznych.

 

 

Przekaz komunikacyjny znaku brzmi: tylko tutaj turysta/klient/nasz gość znajdzie nie tylko najwyższą jakość i najlepszą obsługę, ale również najbardziej autentyczne przeżycia. Oto najbardziej jurajskie z jurajskich miejsc. Oto jakość Jury!

 

Projekt zrealizowała firma FRYCZ I WICHA, która odpowiadała wcześniej za przygotowanie logotypu marki Jura Krakowsko-Częstochowska. Studio projektowe istniejące od 2005 roku specjalizuje się w tworzeniu logotypów, systemów identyfikacji wizualnej, a także grafiki książkowej i wydawniczej. Współpracuje z firmami, organizacjami pozarządowymi, agencjami brandingowymi, wydawnictwami.

 

Studio realizowało projekty dla klientów takich jak: Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce, Ceramika Nowa Gala, Coca-Cola Polska, Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych FISE, Grupa Wydawnicza Foksal, Goethe Institut, Instytut In.Europa, Instytut Książki, Kancelaria Rö Radwan-Röhrenschef Petruczenko Tokarzewska, Muzeum Polin, Państwowy Instytut Wydawniczy PIW, Polnord SA, SiebertHead Ltd, Staroń & Partners, Uniwersytet Warszawski i inne oraz oczywiście Związek Gmin Jurajskich.

 

Zapraszamy gestorów do składania wniosków o certyfikację. Regulamin i formularze zgłoszeniowe dostępne są do pobrania poniżej. Wypełnione zgłoszenia należy przesłać z dopiskiem CERTYFIKACJA na adres mailowy: info@jura.info.pl do dnia 30 listopada 2021 roku.

 

Konferencja on-line podsumowująca projekt i przedstawiająca zdobywców Jurajskiego Certyfikatu Jakości w edycji 2021 odbędzie się w dniu 20 grudnia 2021 roku. Już dziś zapraszamy!

 

„Wdrożenie jurajskiego systemu certyfikacji produktów i usług turystycznych jako głównego czynnika profesjonalizacji kadr turystycznych oraz podnoszenia jakości usług” to projekt realizowany przez Związek Gmin Jurajskich przy współpracy z ekspertami zewnętrznymi. Projekt uzyskał dofinansowanie Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii.

 

#jurajskicertyfikatjakosci #zwiazekgminjurajskich #certyfikat #jura #jurakrakowskoczestochowska #slaskie #malopolskie

 

czytano: 642 razy

autor: jura.info.pl

data dodania: 2021-11-24 07:47:24

Formularz zapytaniowy

Ciekawostki

  • Długość pasma Wyżyny Krakowsko-Wieluńskiej, ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 kmdalej 
  • Najbardziej reprezentatywną częścią Jury Krakowskiej jest Płaskowzgórze Częstochowskie. Jedną z cech tego obszaru jest występowanie bezwodnych dolinek, wśród których najpiękniejszą jest bez wątpienia Dolina Wiercicy ze źródłami Zygmunta i Elżbietydalej 
  • Budowę Wyżyny Krakowskiej południowej charakteryzuje występowanie równoleżnikowo przebiegających rowów i zrębów tektonicznychdalej 

Pozostań z nami w kontakcie

Zarejestruj się w naszym newsletterze, aby otrzymywać informacje o aktualnej ofercie i wydarzeniach.

Zamek Smoleń
Wzgórze Kromołowiec
Zamek Ogrodzieniec
Ojcowski Park Narodowy
0 lat
0 gminy
0 kilometrów szlaków
0 polubień
Facebook
Instagram

Związek Gmin Jurajskich
pl. Wolności 42, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: 32 673 33 64
e-mail: biuro@jura.info.pl

  • DSC_0081
  • Zamek_w_Udorzu_fot._Rafal_Rebisz_1
  • Zamek_siewierski_fot._Rafal_Rebisz_1
  • Zamek_w_Udorzu_fot._Rafal_Rebisz
  • Zamek_siewierski_fot._Rafal_Rebisz
Wyżyna Krakowsko-Wieluńska, potocznie zwana po prostu Jurą, stanowi fragment rozległej Wyżyny Śląsko - Krakowskiej. Długość pasma ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 km (na północy - do kilku km, w rejonie Krzeszowic - 40 km). Na zachodzie Jura sąsiaduje z Wyżyną Śląską i Kotliną Oświęcimską, od których oddziela ją (miejscami wysoki) dochodzący do 100 m próg denudacyjny (zwany również kuestą, której jeden stok jest długi i łagodny, natomiast drugi bardzo krótki i stromy).
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Wersja mobilna