OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCÓW POLSKICH O ZŁOTY PAROWÓZ - ŁAZY 2019.

Strona główna »  Wydarzenia »  OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCÓW POLSKICH O ZŁOTY PAROWÓZ - ŁAZY 2019.

wielkość tekstu: A | A | A

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCÓW POLSKICH O ZŁOTY PAROWÓZ - ŁAZY 2019.

W najbliższą sobotę 14 września zapraszamy na I Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich Łazy 2019.

Na parkiecie tanecznym rywalizować będą ze sobą pary z 10 ośrodków tanecznych. Zobaczymy poleczki, krakowiaki, oberki, kujawiaki oraz mazury zatańczone w formie towarzyskiej w różnych kategoriach wiekowych.

Ogólnopolski turniej to oczywiście wykwalifikowani sędziowie, rankingi, wysoki poziom taneczny, eleganckie stroje i doskonała muzyka.

Ubiegłoroczny, Jurajski Turniej Tańców Polskich, który został zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Łazach otrzymał pozytywną ocenę od Komisji ds.Tańców Polskich, polskiej sekcji CIOFF. Dzięki temu, w tym roku Turniej ma zasięg Ogólnopolski. Celem turnieju jest popularyzacja polskich tańców narodowych w formie towarzyskiej. Miejski Ośrodek Kultury Łazach w swojej działalności zwraca szczególną uwagę na pielęgnowanie polskich tradycji kulturowych - mówi Grzegorz Piłka, dyrektor MOK.

Ogólnopolskie wydarzenie taneczne odbędzie się w sali sportowej KLAUDIUSZ przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łazach. Rozpoczęcie o godzinie 11.00. Wstęp wolny.

Terminy:

14.09.2019 10:00

Pozostań z nami w kontakcie

Zarejestruj się w naszym newsletterze, aby otrzymywać informacje o aktualnej ofercie i wydarzeniach.

Zamek Smoleń
Wzgórze Kromołowiec
Zamek Ogrodzieniec
Ojcowski Park Narodowy
0 lat
0 gmin
0 kilometrów szlaków
0 polubień
Facebook
Instagram

Związek Gmin Jurajskich
pl. Wolności 42, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: 32 673 33 64 | 32 673 37 98
e-mail: biuro@jura.info.pl

  • IMG_5015
  • IMG_5013
  • IMG_5040
  • IMG_5026
  • IMG_5020
Wyżyna Krakowsko-Wieluńska, potocznie zwana po prostu Jurą, stanowi fragment rozległej Wyżyny Śląsko - Krakowskiej. Długość pasma ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 km (na północy - do kilku km, w rejonie Krzeszowic - 40 km). Na zachodzie Jura sąsiaduje z Wyżyną Śląską i Kotliną Oświęcimską, od których oddziela ją (miejscami wysoki) dochodzący do 100 m próg denudacyjny (zwany również kuestą, której jeden stok jest długi i łagodny, natomiast drugi bardzo krótki i stromy).
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Wersja mobilna