NIE WSZSCY WIELCY JUŻ PRZESTALI GRAĆ

Strona główna »  Wydarzenia »  NIE WSZSCY WIELCY JUŻ PRZESTALI GRAĆ

wielkość tekstu: A | A | A

NIE WSZSCY WIELCY JUŻ PRZESTALI GRAĆ

Nie wszyscy wielcy już przestali grać – pod takim hasłem w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach wspominani będą muzycy z Zawiercia i okolic, którzy już odeszli, a mieli wpływ na rozwój kultury w tym regionie (17.11.2019 godz. 17.00).

Okres po 1 listopada to tradycyjnie czas wspominania osób zmarłych, nie inaczej jest z widowiskiem w Łazach, którego organizatorem jest Grupa Sympatyków Starej Gwardii Muzycznej.

Spektakl poświęcony ludziom niezwykle utalentowanym, dzięki którym młode pokolenie kontynuuje rozwój kultury w powiecie zawierciańskim, będzie pełny dobrej muzyki. Wystąpią muzycy z naszego regionu, nie zabraknie pokazu multimedialnego przypominającego zmarłych artystów – podkreśla Karol Hadrych, kierownik działu administracyjno–kulturalnego MOK Łazy.

Zapraszamy już 17 listopada do sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach, wstęp wolny. Tego dnia będzie można posłuchać dużo dobrej muzyki rozrywkowej, w ten sposób uhonorujemy tych, którzy odeszli – dodaje Karol Hadrych.

ZAPRASZAMY TAKŻE NA NASZ PROFIL NA FB

https://www.facebook.com/GminaLazyOfficial/?ref=ts&fref=ts

Terminy:

17.11.2019 17:00

Pozostań z nami w kontakcie

Zarejestruj się w naszym newsletterze, aby otrzymywać informacje o aktualnej ofercie i wydarzeniach.

Zamek Smoleń
Wzgórze Kromołowiec
Zamek Ogrodzieniec
Ojcowski Park Narodowy
0 lat
0 gmin
0 kilometrów szlaków
0 polubień
Facebook
Instagram

Związek Gmin Jurajskich
pl. Wolności 42, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: 32 673 33 64 | 32 673 37 98
e-mail: biuro@jura.info.pl

  • IMG_5015
  • IMG_5013
  • IMG_5040
  • IMG_5026
  • IMG_5020
Wyżyna Krakowsko-Wieluńska, potocznie zwana po prostu Jurą, stanowi fragment rozległej Wyżyny Śląsko - Krakowskiej. Długość pasma ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 km (na północy - do kilku km, w rejonie Krzeszowic - 40 km). Na zachodzie Jura sąsiaduje z Wyżyną Śląską i Kotliną Oświęcimską, od których oddziela ją (miejscami wysoki) dochodzący do 100 m próg denudacyjny (zwany również kuestą, której jeden stok jest długi i łagodny, natomiast drugi bardzo krótki i stromy).
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Wersja mobilna