Finał WOŚP w Łazach

Strona główna »  Wydarzenia »  Finał WOŚP w Łazach

wielkość tekstu: A | A | A

ŁAZY ZAGRAJĄ Z WOŚP KOLEJNY RAZ

Już po raz 30. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Nie zabraknie w tym finale oczywiście Łaz, które aktywnie zbierają pieniądze dla Jerzego Owsiaka każdego roku. W najbliższą niedzielę Orkiestra zagra na rzecz zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

W akcji w Łazach wezmą udział wolontariusze, około 100 osób. To m.in. młodzież szkolna i strażacy. Przygotowaliśmy szereg atrakcji, przez cały dzień będzie się wiele działo, a do tego ciekawe licytacje  – podkreśla Grzegorz Piłka, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach, gdzie będzie działać miejski sztab orkiestry.

Od 10.00 do 18.00 w dwóch miejscach w Łazach – siedzibie MOK Łazy i budynku KTS (obecnie Centrum Usług Społecznych) – przygotowano bogaty program połączonych oczywiście ze zbiórką pieniędzy dla WOŚP. Nie zabraknie biegu dla dzieci oraz marszu nordic walking „Od serca dla serca”, Niespodziankowa, Komnaty gier (wirtualna rzeczywistość), salonu piękności, Pomalunków (wspólne kolorowanie świata), kina dla dzieci oraz smaczności w ramach Orkiestrowego obiadu. To wszystko w KTS w Łazach.

Z kolei w MOK Łazy występy m.in. uczestników programów The Voice of Poland oraz The Voice Kids, studio piosenki, taniec nowoczesny, prezentacje instrumentalne i zespoły wokalne. Wszystko zakończy o 20.00 tradycyjne światełko do nieba.

Organizatorami 30 finału WOŚP w Łazach są: Urząd Miejski w Łazach, MOK Łazy, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach, Park Wodny Jura w Łazach oraz Squash Centrum. Patronat medialny – Echa Łaz.

W PLIKU MP3 WYPOWIEDŹ GRZEGORZA PIŁKI, DYREKTORA MOK ŁAZY

ZAPRASZAMY TAKŻE NA NASZ PROFIL NA FB: https://www.facebook.com/GminaLazyOfficial/?ref=ts&fref=ts

Terminy:

30.01.2022 10:00

Pozostań z nami w kontakcie

Zarejestruj się w naszym newsletterze, aby otrzymywać informacje o aktualnej ofercie i wydarzeniach.

Zamek Smoleń
Wzgórze Kromołowiec
Zamek Ogrodzieniec
Ojcowski Park Narodowy
0 lat
0 gmin
0 kilometrów szlaków
0 polubień
Facebook
Instagram

Związek Gmin Jurajskich
pl. Wolności 42, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: 32 673 33 64
e-mail: biuro@jura.info.pl

  • DSC_0081
  • Zamek_w_Udorzu_fot._Rafal_Rebisz_1
  • Zamek_siewierski_fot._Rafal_Rebisz_1
  • Zamek_w_Udorzu_fot._Rafal_Rebisz
  • Zamek_siewierski_fot._Rafal_Rebisz
Wyżyna Krakowsko-Wieluńska, potocznie zwana po prostu Jurą, stanowi fragment rozległej Wyżyny Śląsko - Krakowskiej. Długość pasma ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 km (na północy - do kilku km, w rejonie Krzeszowic - 40 km). Na zachodzie Jura sąsiaduje z Wyżyną Śląską i Kotliną Oświęcimską, od których oddziela ją (miejscami wysoki) dochodzący do 100 m próg denudacyjny (zwany również kuestą, której jeden stok jest długi i łagodny, natomiast drugi bardzo krótki i stromy).
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Wersja mobilna