Dni Dąbrowy Górniczej 2019. Wystąpią m.in. Ania Rusowicz, Agnieszka Chylińska i Grubson

Strona główna »  Wydarzenia »  Dni Dąbrowy Górniczej 2019. Wystąpią m.in. Ania Rusowicz, Agnieszka Chylińska i Grubson

wielkość tekstu: A | A | A

Dni Dąbrowy Górniczej 2019. Wystąpią m.in. Ania Rusowicz, Agnieszka Chylińska i Grubson

Dni Dąbrowy Górniczej to najbardziej oczekiwana miejska impreza plenerowa. Trzy dni znakomitej zabawy i niepowtarzalnej atmosfery. Kogo w tym roku usłyszymy?

Tegoroczne Dni Dąbrowy Górniczej, które odbędą się w ostatni majowy weekend (24-26) zapowiadają się ekscytująco. Będą to trzy dni pełne muzycznych emocji. Będzie się działo.

Dni Dąbrowy Górniczej ponownie zagoszczą na dwóch scenach. W Parku Hallera oraz w Fabryce Pełnej Życia. W tym drugim miejscu zabrzmią dźwięki głównie z rodziny hip-hopu i rapu. 24 maja zagrają m.in. wrocławski zespół Foliba, który zaprezentuje afrykańskie rytmy grane na takich instrumentach, jak djembe, shekere czy korę. Następnie wystąpi katowicka grupa Pokahontaz, a po nich elektroniczna grupa Xxanaxx. Wieczór zakończy Wojciech Mazolewski. Dzień później Fabrykę Pełną Życia przejmą raperzy – Sarius, Grubson i O.S.T.R.

Dąbrowa Górnicza, jak od wielu lat, świętować będzie również w parku Hallera. 25 i 26 maja zagrają tam Sojka Band, Marcin Łazarski, Ania Rusowicz i charyzmatyczna Agnieszka Chylińska. Nie zabraknie też lokalnych akcentów, czyli występów Miejskiej Orkiestry Dętej, Sojka Band oraz przeglądu piosenki „Dotyk Dźwięku”. Muzyczne urodziny dębowego miasta zakończy Rock Symfonia (Kasia Moś, Wojtek Cugowski, Michał Gasz, Małgorzata Ostrowska).

twojezaglebie.pl/dni-dabrowy-gorniczej-2019-kto-wystapi/

 

Terminy:

24.05.2019 12:00

Pozostań z nami w kontakcie

Zarejestruj się w naszym newsletterze, aby otrzymywać informacje o aktualnej ofercie i wydarzeniach.

Zamek Smoleń
Wzgórze Kromołowiec
Zamek Ogrodzieniec
Ojcowski Park Narodowy
0 lat
0 gmin
0 kilometrów szlaków
0 polubień
Facebook
Instagram

Związek Gmin Jurajskich
pl. Wolności 42, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: 32 673 33 64 | 32 673 37 98
e-mail: biuro@jura.info.pl

  • IMG_5015
  • IMG_5013
  • IMG_5040
  • IMG_5026
  • IMG_5020
Wyżyna Krakowsko-Wieluńska, potocznie zwana po prostu Jurą, stanowi fragment rozległej Wyżyny Śląsko - Krakowskiej. Długość pasma ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 km (na północy - do kilku km, w rejonie Krzeszowic - 40 km). Na zachodzie Jura sąsiaduje z Wyżyną Śląską i Kotliną Oświęcimską, od których oddziela ją (miejscami wysoki) dochodzący do 100 m próg denudacyjny (zwany również kuestą, której jeden stok jest długi i łagodny, natomiast drugi bardzo krótki i stromy).
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Wersja mobilna