Biegaj z Duchami - 21.06.2024, Straszna ExtremeJura w Żarkach !!!

Strona główna »  Wydarzenia »  Biegaj z Duchami - 21.06.2024, Straszna ExtremeJura w Żarkach !!!

wielkość tekstu: A | A | A

dni godz. min. sek.

Zapraszamy na wyjątkowe, coroczne wydarzenie "Biegaj z Duchami", które odbędzie się w ramach ExtremeJura. Przygotujcie się na niezapomnianą noc, podczas której przeżyjecie dreszcz emocji, spotkania z duchami i atmosferę pełną tajemnic. To wydarzenie to więcej niż zwykły bieg – to prawdziwa przygoda w świecie nadprzyrodzonym.

Dla uczestników przygotowaliśmy dwie trasy, które z pewnością zadowolą zarówno doświadczonych biegaczy, jak i entuzjastów marszu nordic walking. Trasy te zostały zaprojektowane tak, aby dostarczyć uczestnikom nie tylko wyzwania fizycznego, ale i niezwykłych wrażeń:

  • 15 km: Dedykowana dla tych, którzy nie boją się dłuższych dystansów i są gotowi na spotkanie z prawdziwymi duchami. Idealna dla odważnych łowców duchów poszukujących ekstremalnych emocji.
  • 9 km: Zapewnia równie emocjonujące doznania, ale na nieco krótszym dystansie. To świetna opcja dla tych, którzy preferują mniej wymagające trasy, a także dla fanów nordic walking, którzy chcą doświadczyć atmosfery biegu w niesamowitym otoczeniu.

Zachęcamy wszystkich uczestników do wcielenia się w klimat wydarzenia poprzez założenie strojów w tematyce "duchowej". Taka oprawa z pewnością umocni wyjątkowy charakter tej nocy i sprawi, że bieg będzie nie tylko próbą wytrzymałości, ale również pamiętnym przeżyciem.

Nie przegapcie okazji, by dołączyć do grona śmiałków i przeżyć noc pełną niespodzianek. Rejestracja już trwa, a liczba miejsc jest ograniczona. Zgromadźcie swoją drużynę łowców duchów i zarezerwujcie swoje miejsce wśród odważnych. Zapewniamy, że to będzie bieg, którego nie zapomnicie!

Do zobaczenia na starcie! Niech duchy będą z Wami!

 

 

Organizator: Grupa ExtremeJura Współorganizatorzy: Biegowa Biegaj z Żarkami. MGOK Żarki Spółdzielnia Socjalna Amonit Jura Sport Kultura
 
Patronat Honorowy: Burmistrz Miasta i Gminy Żarki Adam Zamora
 
Strona biegów: https://extremejura.com/

Terminy:

21.06.2024 08:00

Pozostań z nami w kontakcie

Zarejestruj się w naszym newsletterze, aby otrzymywać informacje o aktualnej ofercie i wydarzeniach.

Zamek Smoleń
Wzgórze Kromołowiec
Zamek Ogrodzieniec
Ojcowski Park Narodowy
0 lat
0 gminy
0 kilometrów szlaków
0 polubień
Facebook
Instagram

Związek Gmin Jurajskich
pl. Wolności 42, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: 32 673 33 64
e-mail: biuro@jura.info.pl

  • DSC_0081
  • Zamek_w_Udorzu_fot._Rafal_Rebisz_1
  • Zamek_siewierski_fot._Rafal_Rebisz_1
  • Zamek_w_Udorzu_fot._Rafal_Rebisz
  • Zamek_siewierski_fot._Rafal_Rebisz
Wyżyna Krakowsko-Wieluńska, potocznie zwana po prostu Jurą, stanowi fragment rozległej Wyżyny Śląsko - Krakowskiej. Długość pasma ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 km (na północy - do kilku km, w rejonie Krzeszowic - 40 km). Na zachodzie Jura sąsiaduje z Wyżyną Śląską i Kotliną Oświęcimską, od których oddziela ją (miejscami wysoki) dochodzący do 100 m próg denudacyjny (zwany również kuestą, której jeden stok jest długi i łagodny, natomiast drugi bardzo krótki i stromy).
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Wersja mobilna