Duża Willa w Złotym Potoku

Strona główna » Przewodnik » Baza noclegowa » Ośrodki wczasowe, domki, inne » Duża Willa w Złotym Potoku

wielkość tekstu: A | A | A

Duża Willa zlokalizowana jest w północnej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w malowniczej miejscowości Złoty Potok, która leży w górnym odcinku rzeki Wiercicy, na Szlaku Orlich Gniazd.


Jeśli szukacie Państwo spokoju i odpoczynku, tu znajdziecie je na pewno – noclegi na Jurze w tym miejscu będą komfortowym elementem Państwa pobytu.

Dla Państwa wygody w Dużej Willi znajduje się również sala zabaw edukacyjnych dla najmłodszych, która da Państwu chwilę oddechu dla siebie.

Oferujemy również możliwość zorganizowania spotkań – imprezy okolicznościowe, imprezy firmowe, konferencje – wszystko to możemy dla Państwa zrealizować w naszym obiekcie.

Pobyt w tej okolicy można spędzić również aktywnie – po wyczerpującym dniu wrócicie Państwo do nas na wieczorny wypoczynek i sen, żeby z werwą rozpocząć kolejny dzień.

Na Jurze zlokalizowane są również unikalne elementy przyrody oraz architektury z długą historią w tle – skałki, ostańce (niektóre o niewiarygodnych kształtach), a także zamki na Szlaku Orlich Gniazd to gwarantowane niezapomniane przeżycia dla Państwa i Państwa bliskich – przede wszystkim dzieci.

To właśnie tutaj, w obiekcie Duża Willa może zacząć się Państwa Jurajska przygoda!

Nasza baza to:

3 pokoje jednoosobowe;
9 pokoi dwuosobowych z pojedynczymi łóżkami;
8 pokoi trzyosobowych z pojedynczymi łóżkami;
1 pokój czteroosobowy z pojedynczymi łóżkami;
1 pokój dwuosobowy przeznaczony dla osób niepełnosprawnych ;
3 pokoje dwuosobowe małżeńskie, każdy z podwójnym łóżkiem.

Noc w pokoju z pojedynczymi łóżkami to koszt 50zł za osobę. Noc w pokoju z podwójnym łóżkiem kosztuje 75zł za osobę.

Każdy z pokoi wyposażony jest we własną łazienkę (z toaletą, kabiną prysznicową i umywalką) oraz telewizor.

W przypadku jeśli Państwa grupa jest większa, możemy w kilku większych pokojach umieścić łącznie 5 dostawek, co daje bazę noclegową dla 60 osób.

Naszym Gościom oferujemy również bezpłatny parking dla samochodów, a jeśli grupa podróżuje większym pojazdem – parking dla autokaru.

Zapraszamy zarówno gości indywidualnych, jak i grupy zorganizowane dorosłych oraz dzieci (spotkania, kolonie, zielone szkoły, itp.).

czytano: 2167 razy

autor: jura.info.pl

data dodania: 2018-02-01 12:49:32

Ośrodki wczasowe, domki, inne
Biskupice - „Biały Borek” Biskupice, ul. Zrębska 93, 42-256 Olsztyn Tel.: 600 096 708, 603 930 703 e-mail: stajnia@sin.pl   - Siedlisko "Lisia Nora" Biskupice, ul. Chorońska 153/155, 42-256 Olsztyn Tel.: 693 112 ...
dalej 

Formularz zapytaniowy

Ciekawostki

  • Długość pasma Wyżyny Krakowsko-Wieluńskiej, ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 kmdalej 
  • Najbardziej reprezentatywną częścią Jury Krakowskiej jest Płaskowzgórze Częstochowskie. Jedną z cech tego obszaru jest występowanie bezwodnych dolinek, wśród których najpiękniejszą jest bez wątpienia Dolina Wiercicy ze źródłami Zygmunta i Elżbietydalej 
  • Budowę Wyżyny Krakowskiej południowej charakteryzuje występowanie równoleżnikowo przebiegających rowów i zrębów tektonicznychdalej 

Pozostań z nami w kontakcie

Zarejestruj się w naszym newsletterze, aby otrzymywać informacje o aktualnej ofercie i wydarzeniach.

Zamek Smoleń
Wzgórze Kromołowiec
Zamek Ogrodzieniec
Ojcowski Park Narodowy
0 lat
0 gminy
0 kilometrów szlaków
0 polubień
Facebook
Instagram

Związek Gmin Jurajskich
pl. Wolności 42, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: 32 673 33 64
e-mail: biuro@jura.info.pl

  • DSC_0081
  • Zamek_w_Udorzu_fot._Rafal_Rebisz_1
  • Zamek_siewierski_fot._Rafal_Rebisz_1
  • Zamek_w_Udorzu_fot._Rafal_Rebisz
  • Zamek_siewierski_fot._Rafal_Rebisz
Wyżyna Krakowsko-Wieluńska, potocznie zwana po prostu Jurą, stanowi fragment rozległej Wyżyny Śląsko - Krakowskiej. Długość pasma ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 km (na północy - do kilku km, w rejonie Krzeszowic - 40 km). Na zachodzie Jura sąsiaduje z Wyżyną Śląską i Kotliną Oświęcimską, od których oddziela ją (miejscami wysoki) dochodzący do 100 m próg denudacyjny (zwany również kuestą, której jeden stok jest długi i łagodny, natomiast drugi bardzo krótki i stromy).
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Wersja mobilna