Mukkaffe to wyjątkowe miejsce przy ul. Paderewskiego 120B w Zawierciu, łączące klimatyczną kawiarnię z drewnianą salą zabaw dla dzieci. Powstało z miłości do aromatycznej kawy, domowych wypieków i tworzenia przyjaznej przestrzeni, w której zarówno dorośli, jak i najmłodsi czują się komfortowo.
Idealne miejsce na spotkania – zarówno dla rodzin, jak i przyjaciół, a także na organizację urodzin i innych wydarzeń dla dzieci.
Połączenie relaksu i zabawy – dorośli mogą odpocząć przy dobrej kawie, podczas gdy dzieci rozwijają się w bezpiecznej, montessoriańskiej przestrzeni.
Rozwój przez zabawę – sala zabaw wspiera holistyczny rozwój dziecka, zgodnie z zasadami pedagogiki Montessori.
Komfort rodziców – doświadczeni animatorzy dbają o kreatywną i bezpieczną zabawę najmłodszych.
Sensoryczne odkrywanie świata
Mukkaffe stawia na rozwój zmysłowy maluchów, oferując różnorodne zajęcia sensoryczne, warsztaty tematyczne oraz imprezy okolicznościowe. Wszystkie aktywności są dostosowane do wieku i potrzeb dzieci.
Długość pasma Wyżyny Krakowsko-Wieluńskiej, ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 kmdalej
Najbardziej reprezentatywną częścią Jury Krakowskiej jest Płaskowzgórze Częstochowskie. Jedną z cech tego obszaru jest występowanie bezwodnych dolinek, wśród których najpiękniejszą jest bez wątpienia Dolina Wiercicy ze źródłami Zygmunta i Elżbietydalej
Budowę Wyżyny Krakowskiej południowej charakteryzuje występowanie równoleżnikowo przebiegających rowów i zrębów tektonicznychdalej
Pozostań z nami w kontakcie
Zarejestruj się w naszym newsletterze, aby otrzymywać informacje o aktualnej ofercie i wydarzeniach.
Wyżyna Krakowsko-Wieluńska, potocznie zwana po prostu Jurą, stanowi fragment rozległej Wyżyny Śląsko - Krakowskiej. Długość pasma ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 km (na północy - do kilku km, w rejonie Krzeszowic - 40 km). Na zachodzie Jura sąsiaduje z Wyżyną Śląską i Kotliną Oświęcimską, od których oddziela ją (miejscami wysoki) dochodzący do 100 m próg denudacyjny (zwany również kuestą, której jeden stok jest długi i łagodny, natomiast drugi bardzo krótki i stromy).