Rezydencja Leśniów

Strona główna » Przewodnik » Baza noclegowa » Kwatery prywatne, pokoje gościnne, apartamenty » Rezydencja Leśniów

wielkość tekstu: A | A | A

 

Dom urządzony ze smakiem i wyczuciem kolorów oraz z nowoczesnym wyposażeniem. W 5 pokojach i jednym apartamencie zapewniono gościom komfortowe warunki do wypoczynku. Rezydencja Leśniów w Żarkach zaprasza rodziny, grupy przyjaciół, pielgrzymów oraz aktywnych turystów: rowerzystów, czy wspinaczy.

 

- Mamy 14 miejsc noclegowych. Każdy pokój jest z łazienką. Apartament posiada własny aneks kuchenny. Na parterze znajduje się jadalnia z wyposażoną kuchnią. Stąd bezpośrednie wyjście na taras i na ogród – informują Wioletta i Wiesław Trepka, właściciele Rezydencji Leśniów w Żarkach.

 

Obiekt jest położony w spokojnej lokalizacji w dzielnicy Żarek – Leśniowie. Wejście na posesję i do budynku możliwe jest wyłącznie przy pomocy kodu bądź karty. Budynek jest monitorowany. Do dyspozycji gości parking oraz bezpłatna sieć WiFi.


Przy budynku przygotowano strefy relaksu: dwa tarasy z meblami wypoczynkowymi oraz częścią grillową. Istnieje możliwość korzystania z ogrodu.

 

Komfortowe pokoje znajdują się na parterze i piętrze. Są wyposażone wygodne hotelowe łóżka, zestawy ręczników dla każdego z gości. W ogólnodostępnej kuchni zapewniono wszelkie wyposażenie od talerzy po ekspres do kawy, mikrofalówkę oraz toster. Na życzenie jest zapewnione łóżeczko turystyczne dla dziecka do 3 roku życia.

 

Rezydencja Leśniów znajduje się w doskonałym położeniu w stosunku do jurajskich atrakcji. Czerwony rowerowy Szlak Orlich Gniazd przebiega przed domem. Z resztą to nie jedyna możliwość dla rowerzystów, bo bardzo blisko obiektu znajdują się najlepsze ścieżki rowerowe łączące Żarki z atrakcjami Złotego Potoku, czy Mirowa i Bobolic. Okolice Żarek, w tym Przwodziszowice, Czatachowa oraz Suliszowice to obszar wspinaczki skałkowej.

 

W bezpośrednim sąsiedztwie rezydencji zlokalizowane jest Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej. Bardzo blisko, bo w samych Żarkach, czekają liczne atrakcje: Muzeum Dawnych Rzemiosł w Starym Młynie, Wehikuł Czasu na Jurajskim Szlaku,  papugarnia Jurajskie Ptaki, czy Manufaktura Słodyczy. W sezonie wakacyjnym dostępny jest basen kąpielowy z plażą i boiskiem do siatkówki plażowej.

 

INFO:
Rezydencja Leśniów

ul. Wschodnia 3

42 – 310 Żarki

tel. 506  078 469

rezydencjalesniow@gmail.com
Polub na Fb: https://www.facebook.com/profile.php?id=61550498080263

 

 

Zdjęcia: Rezydencja Leśniów w Żarkach

czytano: 279 razy

autor: jura.info.pl

data dodania: 2024-05-24 14:19:02

Formularz zapytaniowy

Ciekawostki

  • Długość pasma Wyżyny Krakowsko-Wieluńskiej, ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 kmdalej 
  • Najbardziej reprezentatywną częścią Jury Krakowskiej jest Płaskowzgórze Częstochowskie. Jedną z cech tego obszaru jest występowanie bezwodnych dolinek, wśród których najpiękniejszą jest bez wątpienia Dolina Wiercicy ze źródłami Zygmunta i Elżbietydalej 
  • Budowę Wyżyny Krakowskiej południowej charakteryzuje występowanie równoleżnikowo przebiegających rowów i zrębów tektonicznychdalej 

Pozostań z nami w kontakcie

Zarejestruj się w naszym newsletterze, aby otrzymywać informacje o aktualnej ofercie i wydarzeniach.

Zamek Smoleń
Wzgórze Kromołowiec
Zamek Ogrodzieniec
Ojcowski Park Narodowy
0 lat
0 gminy
0 kilometrów szlaków
0 polubień
Facebook
Instagram

Związek Gmin Jurajskich
pl. Wolności 42, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: 32 673 33 64
e-mail: biuro@jura.info.pl

  • DSC_0081
  • Zamek_w_Udorzu_fot._Rafal_Rebisz_1
  • Zamek_siewierski_fot._Rafal_Rebisz_1
  • Zamek_w_Udorzu_fot._Rafal_Rebisz
  • Zamek_siewierski_fot._Rafal_Rebisz
Wyżyna Krakowsko-Wieluńska, potocznie zwana po prostu Jurą, stanowi fragment rozległej Wyżyny Śląsko - Krakowskiej. Długość pasma ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 km (na północy - do kilku km, w rejonie Krzeszowic - 40 km). Na zachodzie Jura sąsiaduje z Wyżyną Śląską i Kotliną Oświęcimską, od których oddziela ją (miejscami wysoki) dochodzący do 100 m próg denudacyjny (zwany również kuestą, której jeden stok jest długi i łagodny, natomiast drugi bardzo krótki i stromy).
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Wersja mobilna