Gościniec Zaklasztorze Żarki

Strona główna » Przewodnik » Baza noclegowa » Kwatery prywatne, pokoje gościnne, apartamenty » Gościniec Zaklasztorze Żarki

wielkość tekstu: A | A | A

Gościniec Zaklasztorze

Eleganckie pokoje z łazienkami, sala biesiadna do 50 osób, zagospodarowane podwórko z placem zabaw i miejscem do wypoczynku to podstawowe zalety nowego obiektu noclegowego Gościniec Zaklasztorze w jurajskiej Gminie Żarki.

Dwa pokoje dwuosobowe na parterze przystosowane pod potrzeby osób niepełnosprawnych, sześć pokoi na piętrze, w tym dwójki, trójki oraz dwa typowo rodzinne mogące przyjąć do 5 osób. Łącznie przygotowano 25 miejsc noclegowych. Każdy pokój z łazienką wyposażony jest m.in. w mini lodówkę, czajnik elektryczny  Gościniec Zaklastorze zapewnia komfortowy wypoczynek. Jest przytulny i elegancki. Ulokowany w pewnej odległości od centrum jurajskiego miasteczka, ale w dogodnym położeniu w stosunku do ścieżek rowerowych, szlaków pieszych i Klasztoru Ojców Paulinów w Żarkach Leśniowie. Stanowi doskonałą bazę wypadową w kierunku jurajskich zamków w Olsztynie, Bobolicach, Mirowie, czy Ogrodzieńcu.

Gościniec otacza rozległe podwórko z zagospodarowanym ogrodem. Drzewa owocowe i krzewy, kwiaty i jurajskie sosny dodają uroku temu miejscu.  Zaskoczeniem dla gości mogą się okazać zielone skrzynki, w których rosną warzywa i zioła. Jeśli tylko mają ochotę, mogą korzystać z tego podręcznego zieleniaka.  Na posesji wydzielono parkingi oraz przestrzenie do wypoczynku. Jest altana, grill, miejsce na ognisko. Powodzeniem wśród najmłodszych z pewnością będzie się cieszył plac zabaw, rozkładany basen na czas letnich upałów oraz trampolina.

 - Oferujemy pobyty dla gości indywidulanych, rodzin, grup do 25 osób. Mile widziani są u nas pasjonaci i rowerów i wspinaczki, ale i wszelkich innych aktywnych form wypoczynku – wylicza Karol Podlejski, właściciel  Gościńca  Zaklasztorza. – Jeśli jest tylko zainteresowanie zapewniamy śniadanie, czy obiadokolacje. Jeśli jednak ktoś chce sam przygotować dla siebie posiłek, to na każdym poziomie znajduje się w pełni wyposażona kuchnia.

Na parterze została udostępniona elegancka sala biesiadna. – Jest przystosowana do organizacji przyjęć okolicznościowych. Wychodzi się z niej bezpośrednio na taras z tyłu gościńca  – informuje gospodarz. – Zapraszamy do rezerwacji, chętnie pomożemy w zorganizowaniu wypoczynku lub przyjęcia.

 

Info:

Gościniec Zaklasztorze  http://zaklasztorze.pl/

Ul. Serwin 20, 42 – 310 Żarki

Tel. 608 877 722

mail:  annapodlejska@jurajskiepokoje.pl
Fb: Gościniec Zaklastorze

 

pierwsza|poprzednia|2| z   2 następna strona

czytano: 2820 razy

autor: jura.info.pl

data dodania: 2020-07-17 08:04:54

Jurajski Certyfikat Jakości
                                                  ...
dalej 

Formularz zapytaniowy

Ciekawostki

  • Długość pasma Wyżyny Krakowsko-Wieluńskiej, ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 kmdalej 
  • Najbardziej reprezentatywną częścią Jury Krakowskiej jest Płaskowzgórze Częstochowskie. Jedną z cech tego obszaru jest występowanie bezwodnych dolinek, wśród których najpiękniejszą jest bez wątpienia Dolina Wiercicy ze źródłami Zygmunta i Elżbietydalej 
  • Budowę Wyżyny Krakowskiej południowej charakteryzuje występowanie równoleżnikowo przebiegających rowów i zrębów tektonicznychdalej 

Pozostań z nami w kontakcie

Zarejestruj się w naszym newsletterze, aby otrzymywać informacje o aktualnej ofercie i wydarzeniach.

Zamek Smoleń
Wzgórze Kromołowiec
Zamek Ogrodzieniec
Ojcowski Park Narodowy
0 lat
0 gminy
0 kilometrów szlaków
0 polubień
Facebook
Instagram

Związek Gmin Jurajskich
pl. Wolności 42, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: 32 673 33 64
e-mail: biuro@jura.info.pl

  • DSC_0081
  • Zamek_w_Udorzu_fot._Rafal_Rebisz_1
  • Zamek_siewierski_fot._Rafal_Rebisz_1
  • Zamek_w_Udorzu_fot._Rafal_Rebisz
  • Zamek_siewierski_fot._Rafal_Rebisz
Wyżyna Krakowsko-Wieluńska, potocznie zwana po prostu Jurą, stanowi fragment rozległej Wyżyny Śląsko - Krakowskiej. Długość pasma ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 km (na północy - do kilku km, w rejonie Krzeszowic - 40 km). Na zachodzie Jura sąsiaduje z Wyżyną Śląską i Kotliną Oświęcimską, od których oddziela ją (miejscami wysoki) dochodzący do 100 m próg denudacyjny (zwany również kuestą, której jeden stok jest długi i łagodny, natomiast drugi bardzo krótki i stromy).
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Wersja mobilna