Domki Jura

Strona główna » Przewodnik » Baza noclegowa » Agroturystyka » Domki Jura

wielkość tekstu: A | A | A

Siedlisko Kępina Zdrój zaprasza.

Kępina Zdrój zaprasza swoich gości do trzech domków oraz dwóch apartamentów, które są w pełni wyposażone w wysokim standardzie. Siedlisko Kępina Zdrój rozpoczęło działalność w Gminie Żarki w sołectwie Wysoka Lelowska. Komfort, spokój i cisza oraz domowa atmosfera to nie jedyne atuty nowego obiektu noclegowego.

 - Proponujemy noclegi w jednym z dwóch apartamentów lub w jednym z trzech domków turystycznych. Ugościmy w sumie 26 osób. Działamy przez cały rok – informuje Anna Szczerbik, właścicielka.

W domku może zamieszkać do 6 osób. Każdy jest w pełni wyposażony. W części dziennej znajdują są kuchnia z salonem (w nim rozkładana sofa lub narożnik), łazienka, a na piętrze – dwie sypialnie. W każdej z nich dwa osobne łóżka. W domkach znajduje się pełne wyposażenie – garnki, szkliwo, telewizor a także taras.  

Apartamenty są czteroosobowe. Ten większy z dwoma sypialniami, ten mniejszy z jedną. Każdy apartament składa się z kuchni, salonu i łazienki. Zadaszone tarasy ułatwiają wypoczynek na świeżym powietrzu. Jeden z apartamentów jest z kominkiem.

Właścicielka zadbała również o otoczenie. W odnowionej stodole stworzono grillowisko z wędzarnią, wstawiono stoły biesiadne. - To miejsce pozwoli na wspólne chwile przy stole, a przy okazji pod zadaszeniem, dzięki czemu żadna aura nie popsuje wyjazdu – dodaje Anna Szczerbik.

Dla gości na terenie posesji przygotowano także: boisko do piłki plażowej, palenisko, parking. Właścicielka udostępnia urządzenia do suszenia owoców lub grzybów, a także łóżeczko do spania dla najmłodszych gości. Na turystów czekają do wypożyczenia rowery oraz las na wyciągnięcie ręki, gdyż Siedlisko Kępina Zdrój położone jest w otoczeniu sosen i brzóz, nieopodal znajduje się rezerwat cisów. W ramach działalności zaplanowano również uruchomienie sauny.

Informacje praktyczne:

Siedlisko Kępina Zdrój

Kępina 10

42-311 Wysoka Lelowska (wjazd od strony Ostrowa)

Te. 602-77-99-69, e-mail: shintai@shintai.pl

www.domki-jura.pl

czytano: 1463 razy

autor: jura.info.pl

data dodania: 2018-04-20 09:12:13

Formularz zapytaniowy

Ciekawostki

  • Długość pasma Wyżyny Krakowsko-Wieluńskiej, ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 kmdalej 
  • Najbardziej reprezentatywną częścią Jury Krakowskiej jest Płaskowzgórze Częstochowskie. Jedną z cech tego obszaru jest występowanie bezwodnych dolinek, wśród których najpiękniejszą jest bez wątpienia Dolina Wiercicy ze źródłami Zygmunta i Elżbietydalej 
  • Budowę Wyżyny Krakowskiej południowej charakteryzuje występowanie równoleżnikowo przebiegających rowów i zrębów tektonicznychdalej 

Pozostań z nami w kontakcie

Zarejestruj się w naszym newsletterze, aby otrzymywać informacje o aktualnej ofercie i wydarzeniach.

Zamek Smoleń
Wzgórze Kromołowiec
Zamek Ogrodzieniec
Ojcowski Park Narodowy
0 lat
0 gminy
0 kilometrów szlaków
0 polubień
Facebook
Instagram

Związek Gmin Jurajskich
pl. Wolności 42, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: 32 673 33 64
e-mail: biuro@jura.info.pl

  • DSC_0081
  • Zamek_w_Udorzu_fot._Rafal_Rebisz_1
  • Zamek_siewierski_fot._Rafal_Rebisz_1
  • Zamek_w_Udorzu_fot._Rafal_Rebisz
  • Zamek_siewierski_fot._Rafal_Rebisz
Wyżyna Krakowsko-Wieluńska, potocznie zwana po prostu Jurą, stanowi fragment rozległej Wyżyny Śląsko - Krakowskiej. Długość pasma ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 km (na północy - do kilku km, w rejonie Krzeszowic - 40 km). Na zachodzie Jura sąsiaduje z Wyżyną Śląską i Kotliną Oświęcimską, od których oddziela ją (miejscami wysoki) dochodzący do 100 m próg denudacyjny (zwany również kuestą, której jeden stok jest długi i łagodny, natomiast drugi bardzo krótki i stromy).
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Wersja mobilna