"Villa Jura” Pokoje Gościnne

Strona główna » Przewodnik » Baza noclegowa » Agroturystyka » "Villa Jura” Pokoje Gościnne

wielkość tekstu: A | A | A

Wysoki standard wyposażenia, pokoje typu studio z aneksami kuchennymi, łazienkami, balkonami wraz ze strefą Spa – jacuzzi i  sauną - to oferta nowego obiektu noclegowego na terenie jurajskiej Gminy Żarki. Doskonale położenie tuż obok jurajskich ścieżek rowerowych w Przewodziszowicach oraz nieopodal leśniowskiego Sanktuarium i Muzeum Dawnych Rzemiosł w Starym Młynie - to atuty "Villa Jura".

"Villa Jura" położona jest w Żarkach (Jura Krakowsko -Częstochowska), bezpośrednio przy rowerowym Szlaku Orlich Gniazd.  ,,Villa Jura” przeznaczona jest zarówno dla kameralnych grup szkoleniowych liczących od 8 do 11 osób, jak i pod indywidualny, rodzinny wynajem.   W "Villa Jura" można zorganizować kursy: jogi, medycyny naturalnej, warsztaty artystyczne, biznesowe oraz pobyty rodzinne.

Z pewnością obiekt jest godny polecenia dla osób ceniących  ciszę, spokój, piękne krajobrazy i kontakt z naturą. W pobliżu funkcjonują małe gospodarstwa rolne - oznacza to, że może nas obudzić szczekanie psa, pianie koguta, śpiew ptaków.

Do dyspozycji Gości w nowym, pięknie położonym budynku są: cztery komfortowe pokoje typu studio z aneksami kuchennymi, łazienkami, balkonami, TV, Wi-fi oraz w ofercie dla grup -  duża wygodna kuchnia główna i sala biesiadno - konferencyjna. Z pewnością zainteresowaniem będzie się cieszyła strefa SPA -  sauna, jacuzzi i sala do ćwiczeń.

Budynek położony na działce o wielkości 4 ha. Na posesji jest wapienny ostaniec, ale największym atutem jest widok na okolicę.  Są również: ogród, miejsce na ognisko oraz parking z przodu domu. Istnieje także możliwość wypożyczenia rowerów i kijów do Nordic Walking.

Obiekt w ramach pobytów grupowych oferuje pyszną, domową kuchnię opartą na świeżych, lokalnych produktach i wiedzy o zdrowym odżywianiu. Wyżywienie - dopasowywane do charakteru grupy i szkolenia.

W cenę pobytu indywidualnego wliczone jest obfite śniadanie przygotowywane w oparciu o wysokiej jakości produkty w formie szwedzkiego stołu.

Informacje:

"Villa Jura” Pokoje Gościnne

ul. Leśniowska 143a (II linia zabudowy), 42-310 Żarki

tel. +48 539 924 322

mail: biuro@villajura.com.pl

www.villajura.com.pl

czytano: 1819 razy

autor: jura.info.pl

data dodania: 2018-04-11 09:39:17

Agroturystyka
Bębło - gm. Wielka Wieś - Gospodarstwo Agroturystyczne Krystyna Janecka ul. Krakowska 140, 32-089 Wielka Wieś tel. (12) 419 31 63, (12) 633 74 30, 694 416 863   - Agroturystyka Ostaniec ul. Zachodnia 18, 32-089 Wielka Wieś tel. (12) 419 32 ...
dalej 

Formularz zapytaniowy

Ciekawostki

  • Długość pasma Wyżyny Krakowsko-Wieluńskiej, ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 kmdalej 
  • Najbardziej reprezentatywną częścią Jury Krakowskiej jest Płaskowzgórze Częstochowskie. Jedną z cech tego obszaru jest występowanie bezwodnych dolinek, wśród których najpiękniejszą jest bez wątpienia Dolina Wiercicy ze źródłami Zygmunta i Elżbietydalej 
  • Budowę Wyżyny Krakowskiej południowej charakteryzuje występowanie równoleżnikowo przebiegających rowów i zrębów tektonicznychdalej 

Pozostań z nami w kontakcie

Zarejestruj się w naszym newsletterze, aby otrzymywać informacje o aktualnej ofercie i wydarzeniach.

Zamek Smoleń
Wzgórze Kromołowiec
Zamek Ogrodzieniec
Ojcowski Park Narodowy
0 lat
0 gminy
0 kilometrów szlaków
0 polubień
Facebook
Instagram

Związek Gmin Jurajskich
pl. Wolności 42, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: 32 673 33 64
e-mail: biuro@jura.info.pl

  • DSC_0081
  • Zamek_w_Udorzu_fot._Rafal_Rebisz_1
  • Zamek_siewierski_fot._Rafal_Rebisz_1
  • Zamek_w_Udorzu_fot._Rafal_Rebisz
  • Zamek_siewierski_fot._Rafal_Rebisz
Wyżyna Krakowsko-Wieluńska, potocznie zwana po prostu Jurą, stanowi fragment rozległej Wyżyny Śląsko - Krakowskiej. Długość pasma ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 km (na północy - do kilku km, w rejonie Krzeszowic - 40 km). Na zachodzie Jura sąsiaduje z Wyżyną Śląską i Kotliną Oświęcimską, od których oddziela ją (miejscami wysoki) dochodzący do 100 m próg denudacyjny (zwany również kuestą, której jeden stok jest długi i łagodny, natomiast drugi bardzo krótki i stromy).
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Wersja mobilna