ICE LOVE & CAFFEE w Żarkach.

Strona główna » Aktualności » ICE LOVE & CAFFEE w Żarkach.

wielkość tekstu: A | A | A

ICE LOVE & CAFFEE w Żarkach.

Pierwsza prawdziwa kawiarnio-lodziarnia została dzisiaj (29.08.) otwarta w Żarkach przy ul. Myszkowskiej 32. Przytulne wnętrze, pastelowe kolory, szeroki wybór produktów, w tym kaw oraz lodów powinno zadowolić i starszych i młodszych klientów.

- Nasza firma specjalizuje się w produkcji lodów włoskich  od 2006 roku. Do tej pory mieliśmy kilka punktów, czynnych sezonowo. Dzisiaj uruchomiliśmy całoroczną kawiarnię – informuje Martyna Kupis, właścicielka ICE LOVE & CAFFEE w Żarkach.

Zapach świeżo mielonej kawy, siedem stolików, przyjazne siedziska z pufami, kącik dla maluchów to wszystko wpływa na to, iż powstało bardzo dobre miejsce do odpoczynku przy filiżance kawy.

- Naszym pragnieniem  jest stworzenie i utrzymanie wyjątkowej atmosfery, która zapewni klientom najlepsze warunki nie tylko do odpoczynku, ale i spotkań towarzyskich lub biznesowych – dodaje pani Martyna. – Zapraszamy również na romantyczne wieczory we dwoje lub pierwsze randki.

W menu znajdziemy szereg produktów. Przede wszystkim lody w różnych odsłonach: włoskie i rzemieślnicze. Można zamawiać desery lodowe, gofry,  naleśniki, rurki z bitą śmietaną tak lubiane przez dzieci, a dla nieco starszych domowe ciasta. Pyszna świeżo mielona kawa może być podawana w towarzystwie dobrej jakości herbaty.

- Dla miłośników zdrowego odżywiania, diety są świeżo  wyciskane soki oraz koktajle owocowe. Zapraszamy przez siedem dni w tygodniu – mówi Martyna Kupis.

Atutem kawiarni jest z pewnością położenie w centrum miasteczka. Bezpośrednio przy obiekcie parkingi.

Niebawem będziemy produkować lody naturalne gałkowe rzemieślnicze i w tym postaramy się być bezkonkurencyjni  - dodaje właścicielka.

Zapraszamy codziennie w godz. 10.00 – 19.00. Godziny w zależności od słonecznej pogody i pory roku mogą być wydłużone.

 

Informacje praktyczne:

ICE LOVE & CAFFEE

Ul. Myszkowska 32, 42 – 310 Żarki

Mail: icelovecaffee@wp.pl

Polub nas na Fb: ice love & caffee

www.facebook.com/pg/icelovecaffee/about/?ref=page_internal

 

 

czytano: 1457 razy

autor: jura.info.pl

data dodania: 2018-08-29 13:06:35

Formularz zapytaniowy

Ciekawostki

  • Długość pasma Wyżyny Krakowsko-Wieluńskiej, ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 kmdalej 
  • Najbardziej reprezentatywną częścią Jury Krakowskiej jest Płaskowzgórze Częstochowskie. Jedną z cech tego obszaru jest występowanie bezwodnych dolinek, wśród których najpiękniejszą jest bez wątpienia Dolina Wiercicy ze źródłami Zygmunta i Elżbietydalej 
  • Budowę Wyżyny Krakowskiej południowej charakteryzuje występowanie równoleżnikowo przebiegających rowów i zrębów tektonicznychdalej 

Pozostań z nami w kontakcie

Zarejestruj się w naszym newsletterze, aby otrzymywać informacje o aktualnej ofercie i wydarzeniach.

Zamek Smoleń
Wzgórze Kromołowiec
Zamek Ogrodzieniec
Ojcowski Park Narodowy
0 lat
0 gmin
0 kilometrów szlaków
0 polubień
Facebook
Instagram

Związek Gmin Jurajskich
pl. Wolności 42, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: 32 673 33 64
e-mail: biuro@jura.info.pl

  • DSC_0081
  • Zamek_w_Udorzu_fot._Rafal_Rebisz_1
  • Zamek_siewierski_fot._Rafal_Rebisz_1
  • Zamek_w_Udorzu_fot._Rafal_Rebisz
  • Zamek_siewierski_fot._Rafal_Rebisz
Wyżyna Krakowsko-Wieluńska, potocznie zwana po prostu Jurą, stanowi fragment rozległej Wyżyny Śląsko - Krakowskiej. Długość pasma ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 km (na północy - do kilku km, w rejonie Krzeszowic - 40 km). Na zachodzie Jura sąsiaduje z Wyżyną Śląską i Kotliną Oświęcimską, od których oddziela ją (miejscami wysoki) dochodzący do 100 m próg denudacyjny (zwany również kuestą, której jeden stok jest długi i łagodny, natomiast drugi bardzo krótki i stromy).
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Wersja mobilna