Smakowitości w Leśniowie

Strona główna » Aktualności » Smakowitości w Leśniowie

wielkość tekstu: A | A | A

Co powiecie na bubble wafle, czyli bąbelkowe gofry w kształcie rożka? W środku lody, bita śmietana i różne dodatki. Ten specjał to znak rozpoznawczy nowego punktu gastronomicznego w Żarkach o nazwie Jako Tako,  nieopodal bramy sanktuarium leśniowskiego.

Jako Tako Leśniów znajduję się na ulicy Źródlanej 1 w Żarkach, w sąsiedztwie Przystani Leśniów.  W ofercie: lody gałkowe, napoje, fast food i jedyne w okolicy bubble waffle.

- Bubble wafle to bąbelkowe gofry w kształcie rożka, którym znajduję się gałka lodów, bita śmietana i wybrane dodatki – opowiada Paulina Stępień, współwłaścicielka Jako Tako w Leśniowie – Warto dodać, że  bubble są serwowanie są w trzech smakach: kokosowym o nazwie raffaello, czekoladowym oraz w wersji bardziej fit z owocami.

Istnieje możliwość zamówienia kawy lub herbaty do pysznego deseru. Na miejscu dostępne są nie tylko słodkości. Jest i coś bardziej konkretnego na ząb. W ofercie dla głodnych klientów: frytki, hamburgery, zapiekanki, hot-dogi i chicken burgery.  - Zapraszamy codziennie do godziny 19.30, czasami nawet i dłużej, oczywiście, jeżeli warunki pogodowe pozwalają na  serwowanie lodów – zaprasza Paulina Stępień. 

 

Jako Tako

Ul. Źródlana 1

42 – 310 Żarki

Czynne od połowy kwietnia do października, od 10.00 do 20.00

Fb: Jako Tako Leśniów

czytano: 1469 razy

autor: jura.info.pl

data dodania: 2018-07-27 12:22:28

Formularz zapytaniowy

Ciekawostki

  • Długość pasma Wyżyny Krakowsko-Wieluńskiej, ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 kmdalej 
  • Najbardziej reprezentatywną częścią Jury Krakowskiej jest Płaskowzgórze Częstochowskie. Jedną z cech tego obszaru jest występowanie bezwodnych dolinek, wśród których najpiękniejszą jest bez wątpienia Dolina Wiercicy ze źródłami Zygmunta i Elżbietydalej 
  • Budowę Wyżyny Krakowskiej południowej charakteryzuje występowanie równoleżnikowo przebiegających rowów i zrębów tektonicznychdalej 

Pozostań z nami w kontakcie

Zarejestruj się w naszym newsletterze, aby otrzymywać informacje o aktualnej ofercie i wydarzeniach.

Zamek Smoleń
Wzgórze Kromołowiec
Zamek Ogrodzieniec
Ojcowski Park Narodowy
0 lat
0 gminy
0 kilometrów szlaków
0 polubień
Facebook
Instagram

Związek Gmin Jurajskich
pl. Wolności 42, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: 32 673 33 64
e-mail: biuro@jura.info.pl

  • DSC_0081
  • Zamek_w_Udorzu_fot._Rafal_Rebisz_1
  • Zamek_siewierski_fot._Rafal_Rebisz_1
  • Zamek_w_Udorzu_fot._Rafal_Rebisz
  • Zamek_siewierski_fot._Rafal_Rebisz
Wyżyna Krakowsko-Wieluńska, potocznie zwana po prostu Jurą, stanowi fragment rozległej Wyżyny Śląsko - Krakowskiej. Długość pasma ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 km (na północy - do kilku km, w rejonie Krzeszowic - 40 km). Na zachodzie Jura sąsiaduje z Wyżyną Śląską i Kotliną Oświęcimską, od których oddziela ją (miejscami wysoki) dochodzący do 100 m próg denudacyjny (zwany również kuestą, której jeden stok jest długi i łagodny, natomiast drugi bardzo krótki i stromy).
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Wersja mobilna