Zapraszamy w czasie Letnich Wakacji do Osikowej Doliny na warsztaty rękodzieła

Strona główna » Aktualności » Zapraszamy w czasie Letnich Wakacji do Osikowej Doliny na warsztaty rękodzieła

wielkość tekstu: A | A | A

Zapraszamy w czasie Letnich Wakacji do Osikowej Doliny na warsztaty rękodzieła

Serdecznie zapraszamy w czasie Letnich Wakacji na artystyczne warsztaty wytwarzania ozdób z wiórków drewna osikowego, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród szkół z regionu Śląska.

OFERTA WAKACYJNA - od 23 czerwca 2018 do 31 sierpnia 2018 cena promocyjna na warsztaty dla dzieci i młodzieży wynosi tylko 25,00 zł brutto,  ognisko z pieczonymi kiełbaskami i dodatkami tylko 10,00 zł brutto.
Osikowe warsztaty są niebanalną formą edukacji, rozwoju kreatywności i zdolności manualnych poprzez zabawę skierowaną do dzieci, młodzieży.

Oprócz wykonanych własnoręcznie wspaniałych dekoracji uczestnicy zabierają ze sobą niezapomniane wrażenia i pozytywną energię jaką daje czas spędzony w świecie kolorowych osikowych płatków. Nasze warsztaty będą niebywałą atrakcją każdej wycieczki ze względu na możliwość bliskiego kontaktu z tą wyjątkową techniką rękodzielniczą, która poza rejonem Koziegłów nie występuje nigdzie indziej na świecie.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.osikowadolina.pl/sklep/warsztaty/

Zespół Osikowej Doliny
 
Kontakt:
warsztaty@osikowadolina.pl
+48 34 366-14-95
www.osikowdolina.pl

 

czytano: 1970 razy

autor: jura.info.pl

data dodania: 2018-05-16 11:29:03

Formularz zapytaniowy

Ciekawostki

  • Długość pasma Wyżyny Krakowsko-Wieluńskiej, ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 kmdalej 
  • Najbardziej reprezentatywną częścią Jury Krakowskiej jest Płaskowzgórze Częstochowskie. Jedną z cech tego obszaru jest występowanie bezwodnych dolinek, wśród których najpiękniejszą jest bez wątpienia Dolina Wiercicy ze źródłami Zygmunta i Elżbietydalej 
  • Budowę Wyżyny Krakowskiej południowej charakteryzuje występowanie równoleżnikowo przebiegających rowów i zrębów tektonicznychdalej 

Pozostań z nami w kontakcie

Zarejestruj się w naszym newsletterze, aby otrzymywać informacje o aktualnej ofercie i wydarzeniach.

Zamek Smoleń
Wzgórze Kromołowiec
Zamek Ogrodzieniec
Ojcowski Park Narodowy
0 lat
0 gminy
0 kilometrów szlaków
0 polubień
Facebook
Instagram

Związek Gmin Jurajskich
pl. Wolności 42, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: 32 673 33 64
e-mail: biuro@jura.info.pl

  • DSC_0081
  • Zamek_w_Udorzu_fot._Rafal_Rebisz_1
  • Zamek_siewierski_fot._Rafal_Rebisz_1
  • Zamek_w_Udorzu_fot._Rafal_Rebisz
  • Zamek_siewierski_fot._Rafal_Rebisz
Wyżyna Krakowsko-Wieluńska, potocznie zwana po prostu Jurą, stanowi fragment rozległej Wyżyny Śląsko - Krakowskiej. Długość pasma ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 km (na północy - do kilku km, w rejonie Krzeszowic - 40 km). Na zachodzie Jura sąsiaduje z Wyżyną Śląską i Kotliną Oświęcimską, od których oddziela ją (miejscami wysoki) dochodzący do 100 m próg denudacyjny (zwany również kuestą, której jeden stok jest długi i łagodny, natomiast drugi bardzo krótki i stromy).
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Wersja mobilna