Warsztaty Gospel W Łazach (20-22.01.2022)

Strona główna » Aktualności » Warsztaty Gospel W Łazach (20-22.01.2022)

wielkość tekstu: A | A | A

To pierwsza w historii Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach tak obszerna i skupiona na muzyce gospel propozycja. W Łazach rozpoczęły się trzydniowe warsztaty muzyki gospel połączone z koncertem finałowym w sobotę.

W muzycznych szkoleniach może wziąć udział każdy, konieczna jest jedynie wcześniejsza rejestracja. Warsztaty poprowadzi Beata „Beti” Stasiak, która muzyką gospel zajmuje się od 1996 roku. Na scenie pojawią się również profesjonali muzycy współpracujący m.in. z Krzysztofem Cugowskim czy Piotrem Rubikiem – podkreślił Grzegorz Piłka, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach.

Warsztaty muzyki gospel w Łazach to trzy dni poświęcone emisji głosu, to również śpiew wielogłosowy i nauka pracy z akompaniującym zespołem zawodowych muzyków. W warsztatach może wziąć udział każdy bez względu na wiek, nie trzeba znać nut. Z występujących wokalistów i duetów planujemy w sobotę utworzyć łazowski chór gospel, który wystąpi w koncercie finałowym o godz. 18.00 – dodaje Grzegorz Piłka.

Projekt dofinansowany ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Łazy.
 

W PLIKU MP3 WYPOWIEDŹ GRZEGORZA PIŁKI, DYREKTORA MOK ŁAZY

 

NOTKA BIOGRAFICZNA:


Beata „Beti” Stasiak - absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. J. Elsnera w Warszawie na wydziale wokalnym. Zasiada w jury, prowadzi warsztaty wokalne oraz warsztaty gospel w całej Polsce. Przygotowuje także solistów i duety do konkursów i festiwali – jej podopieczni często zdobywają nagrody i wyróżnienia. Muzyką gospel zajmuje się od 1996 roku.

 

Harmonogram:

20.01 - Czwartek,
godz. 16.00 - 20.00 warsztaty

21.01 - Piątek,
godz. 16.00 - 20.00 warsztaty

22.01 - Sobota,
godz. 9.00 - 12.00 warsztaty
godz. 12.00 - 14.00 przerwa obiadowa
godz. 14.00 - 17.00 próba
godz. 18.00 - koncert finałowy

 

ZAPRASZAMY TAKŻE NA NASZ PROFIL NA FB:    

https://www.facebook.com/GminaLazyOfficial/?ref=ts&fref=ts

 

czytano: 727 razy

autor: jura.info.pl

data dodania: 2022-01-21 09:00:11

Formularz zapytaniowy

Ciekawostki

  • Długość pasma Wyżyny Krakowsko-Wieluńskiej, ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 kmdalej 
  • Najbardziej reprezentatywną częścią Jury Krakowskiej jest Płaskowzgórze Częstochowskie. Jedną z cech tego obszaru jest występowanie bezwodnych dolinek, wśród których najpiękniejszą jest bez wątpienia Dolina Wiercicy ze źródłami Zygmunta i Elżbietydalej 
  • Budowę Wyżyny Krakowskiej południowej charakteryzuje występowanie równoleżnikowo przebiegających rowów i zrębów tektonicznychdalej 

Pozostań z nami w kontakcie

Zarejestruj się w naszym newsletterze, aby otrzymywać informacje o aktualnej ofercie i wydarzeniach.

Zamek Smoleń
Wzgórze Kromołowiec
Zamek Ogrodzieniec
Ojcowski Park Narodowy
0 lat
0 gminy
0 kilometrów szlaków
0 polubień
Facebook
Instagram

Związek Gmin Jurajskich
pl. Wolności 42, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: 32 673 33 64
e-mail: biuro@jura.info.pl

  • DSC_0081
  • Zamek_w_Udorzu_fot._Rafal_Rebisz_1
  • Zamek_siewierski_fot._Rafal_Rebisz_1
  • Zamek_w_Udorzu_fot._Rafal_Rebisz
  • Zamek_siewierski_fot._Rafal_Rebisz
Wyżyna Krakowsko-Wieluńska, potocznie zwana po prostu Jurą, stanowi fragment rozległej Wyżyny Śląsko - Krakowskiej. Długość pasma ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 km (na północy - do kilku km, w rejonie Krzeszowic - 40 km). Na zachodzie Jura sąsiaduje z Wyżyną Śląską i Kotliną Oświęcimską, od których oddziela ją (miejscami wysoki) dochodzący do 100 m próg denudacyjny (zwany również kuestą, której jeden stok jest długi i łagodny, natomiast drugi bardzo krótki i stromy).
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Wersja mobilna