Zima na Jurze - Poziom 511

Strona główna » Aktualności » Zima na Jurze - Poziom 511

wielkość tekstu: A | A | A

W Poziomie

Znajdziesz wszystko, żeby zregenerować się i odpocząć. Apartamenty i pokoje z widokiem na Jurę, basen z wodą źródlaną z własnego ujęcia, organiczne SPA. Hotel dysponuje własną restauracją, która czerpie to, co najlepsze z Jury. Sezonowe menu i świeże produkty od lokalnych dostawców rozpieszczą podniebienie. 

Tuż obok

Hotel otulają skały, las i czerwony szlak, którym możesz spacerować po Skalnym Mieście Podzamcza pieszo lub na nartach biegowych. Tylko 5 minut dzieli Poziom od najpiękniejszego zamku na Szlaku Orlich Gniazd – Twierdzy Ogrodzieniec. Nasz przewodnik zna wszystkie jego legendy i tajemnice.

Narty

Narty i aż 3 stacje dla każdego w pobliżu hotelu. Szczególnie polecamy tę w Cisowej i Smoleniu z dwiema trasami o różnym stopniu trudności i licencjonowaną szkółką narciarską. Są idealne dla małych i dużych początkujących narciarzy, dodatkowo sztucznie naśnieżane. Szusowanie Hotel organizuje za Was - sprzęt i godziny na stoku są w pakiecie. A dla tych, którzy wolą biegówki mamy idealne pod nie trasy spacerowe.

Regeneracja

511 Organic & Medi SPA to miejsce, które wprawi Cię w stan głębokiego relaksu, zatroszczy się o Twoje ciało i twarz. Zadba nie tylko o Twoją skórę, ale i zmysły. Możesz wybierać spośród zabiegów i rytuałów nawilżających, oczyszczających, regenerujących i ujędrniających. Hotel bazuje  na organicznej, wegańskiej i naturalnej marce Team dr Joseph, która czerpie z roślin to, co najlepsze dla Twojej skóry.

Dla dzieci

Hotel dysponuje basenem z wodą źródlaną i kameralnym kinem. Książki i planszówki z Book Store'a nie pozwolą Wam się nudzić w leniwe poranki i mroźne wieczory. Szaleństwa na kameralnym stoku dostarczą niezapomnianych wrażeń, a wieczorne zwiedzanie zamku zachwyci i malucha i nastolatka.

Zachęcamy do rezerwacji i spędzenia Ferii na Jurze!

Więcej informacji odnośnie pakietów hotelowych oraz rezerwacja pobytu dostępne są na stronie internetowej hotelu: www.poziom511.pl/.

Kontakt:

Poziom 511 Design Hotel & SPA
ul. Bonerów 33
42-440 Podzamcze
e-mail: recepcja@poziom511.com
tel.: 32 746 28 00    602 752 171 

czytano: 339 razy

autor: jura.info.pl

data dodania: 2022-01-20 08:21:14

Formularz zapytaniowy

Ciekawostki

  • Długość pasma Wyżyny Krakowsko-Wieluńskiej, ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 kmdalej 
  • Najbardziej reprezentatywną częścią Jury Krakowskiej jest Płaskowzgórze Częstochowskie. Jedną z cech tego obszaru jest występowanie bezwodnych dolinek, wśród których najpiękniejszą jest bez wątpienia Dolina Wiercicy ze źródłami Zygmunta i Elżbietydalej 
  • Budowę Wyżyny Krakowskiej południowej charakteryzuje występowanie równoleżnikowo przebiegających rowów i zrębów tektonicznychdalej 

Pozostań z nami w kontakcie

Zarejestruj się w naszym newsletterze, aby otrzymywać informacje o aktualnej ofercie i wydarzeniach.

Zamek Smoleń
Wzgórze Kromołowiec
Zamek Ogrodzieniec
Ojcowski Park Narodowy
0 lat
0 gminy
0 kilometrów szlaków
0 polubień
Facebook
Instagram

Związek Gmin Jurajskich
pl. Wolności 42, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: 32 673 33 64
e-mail: biuro@jura.info.pl

  • DSC_0081
  • Zamek_w_Udorzu_fot._Rafal_Rebisz_1
  • Zamek_siewierski_fot._Rafal_Rebisz_1
  • Zamek_w_Udorzu_fot._Rafal_Rebisz
  • Zamek_siewierski_fot._Rafal_Rebisz
Wyżyna Krakowsko-Wieluńska, potocznie zwana po prostu Jurą, stanowi fragment rozległej Wyżyny Śląsko - Krakowskiej. Długość pasma ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 km (na północy - do kilku km, w rejonie Krzeszowic - 40 km). Na zachodzie Jura sąsiaduje z Wyżyną Śląską i Kotliną Oświęcimską, od których oddziela ją (miejscami wysoki) dochodzący do 100 m próg denudacyjny (zwany również kuestą, której jeden stok jest długi i łagodny, natomiast drugi bardzo krótki i stromy).
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Wersja mobilna