Pomysły na czas i edukację dla dzieci - Osikowa Dolina

Strona główna » Aktualności » Pomysły na czas i edukację dla dzieci - Osikowa Dolina

wielkość tekstu: A | A | A

Pomysły na czas i edukację dla dzieci - Osikowa Dolina

Wszyscy uczestniczymy w naprawdę niespotykanym wydarzeniu globalnym, wierzymy że z tego trudnego doświadczenia powstanie też dobro.
Wychodząc na przeciw zmieniającej się rzeczywistości dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić narzędzia oraz materiały edukacyjne, które pomogą pedagogom, rodzicom i dzieciom. Dzisiaj czas wolny i edukacja dzieci w naszych domach jest nowym wyzwaniem, dlatego proponujemy polskie zestawy kreatywne z drewna osikowego, szczególnie polecamy zestawy na okres Świąt Wielkanocnych.

    
Zestawy zawierają wszystkie niezbędne materiały i instrukcje wykonania ( tutoriale) do wybranych nakręcone są również filmy instruktażowe.
Zostańcie w domu - zamówienia powyżej 45 zł dostarczymy bezpłatnie.

Mamy nadzieję, że wspólna zabawa z osikowym wiórkiem przyniesie Państwu i Waszym dzieciom radość oraz pozwoli na oderwanie od codziennych zmartwień.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą promocją do 70%, ofertą wielkanocnych ozdób i dekoracji.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszych zestawów kreatywnych " Zrób to Sam" https://osikowadolina.pl/pl/c/ZESTAWY-KREATYWNE/71

Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i rozwiązania dotyczące zajęć online dla osób indywidualnych jaki dla grup szkolnych.
Bardzo cenimy Wasze wsparcie. Jesteśmy przekonani, że razem stawiamy czoła tym wyzwaniom.Zapewniamy, że nadal będziemy szukać rozwiązań i wspierać każdego z Was wraz z nowymi potrzebami.

https://osikowadolina.pl/pl/p/ZESTAW-KREATYWNY-NA-1-SZT.-ZAJAC/301

https://osikowadolina.pl/pl/p/ZESTAW-KREATYWNY-NA-1-SZT.-KOSZYK/876

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Dbajcie o Siebie i Waszych Bliskich. Zdrowie i bezpieczeństwo jest teraz najważniejsze.

Do zobaczenia w Osikowej Dolinie.

 

czytano: 836 razy

autor: jura.info.pl

data dodania: 2020-04-06 12:12:38

Formularz zapytaniowy

Ciekawostki

  • Długość pasma Wyżyny Krakowsko-Wieluńskiej, ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 kmdalej 
  • Najbardziej reprezentatywną częścią Jury Krakowskiej jest Płaskowzgórze Częstochowskie. Jedną z cech tego obszaru jest występowanie bezwodnych dolinek, wśród których najpiękniejszą jest bez wątpienia Dolina Wiercicy ze źródłami Zygmunta i Elżbietydalej 
  • Budowę Wyżyny Krakowskiej południowej charakteryzuje występowanie równoleżnikowo przebiegających rowów i zrębów tektonicznychdalej 

Pozostań z nami w kontakcie

Zarejestruj się w naszym newsletterze, aby otrzymywać informacje o aktualnej ofercie i wydarzeniach.

Zamek Smoleń
Wzgórze Kromołowiec
Zamek Ogrodzieniec
Ojcowski Park Narodowy
0 lat
0 gminy
0 kilometrów szlaków
0 polubień
Facebook
Instagram

Związek Gmin Jurajskich
pl. Wolności 42, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: 32 673 33 64
e-mail: biuro@jura.info.pl

  • DSC_0081
  • Zamek_w_Udorzu_fot._Rafal_Rebisz_1
  • Zamek_siewierski_fot._Rafal_Rebisz_1
  • Zamek_w_Udorzu_fot._Rafal_Rebisz
  • Zamek_siewierski_fot._Rafal_Rebisz
Wyżyna Krakowsko-Wieluńska, potocznie zwana po prostu Jurą, stanowi fragment rozległej Wyżyny Śląsko - Krakowskiej. Długość pasma ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 km (na północy - do kilku km, w rejonie Krzeszowic - 40 km). Na zachodzie Jura sąsiaduje z Wyżyną Śląską i Kotliną Oświęcimską, od których oddziela ją (miejscami wysoki) dochodzący do 100 m próg denudacyjny (zwany również kuestą, której jeden stok jest długi i łagodny, natomiast drugi bardzo krótki i stromy).
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Wersja mobilna