ArtWarsztaty w Żarkach

Strona główna » Aktualności » ArtWarsztaty w Żarkach

wielkość tekstu: A | A | A

ArtWarsztaty w Żarkach

Nowe miejsce do pracy z dziećmi i młodzieżą, ale i dorosłymi otwiera działalność w Żarkach. ArtWarsztaty to nowa oferta turystyczna dla grup i gości indywidualnych o charakterze plastycznym. Wśród warsztatów: malowanie ceramiki, zajęcia gliniarskie, rysunki z piasku, czy malowanie na wodzie metodą EBRU. Lokalizacja w centrum jurajskiego miasteczka ułatwia wzajemną współpracę w ramach pakietów turystycznych.

- Warsztaty stanowią niepowtarzalną możliwość rozwoju dziecięcych zdolności manualnych oraz są wspaniałą formą nauki przez zabawę – mówią Monika Skowron-Reder i Emanuela Szlęk, właścicieli nowej pracowni w Żarkach. - Wystartowałyśmy już z ofertą i zapraszamy do odwiedzenia nowej pracowni przy ul. Leśniowskiej 4.  Oferowane są warsztaty w dla grup i turystów indywidualnych.

W ofercie znalazły się: warsztaty malowania na wodzie metodą EBRU, jest to tradycyjna turecka sztuka zdobienia papieru, ale i nie tylko. Paletę niepowtarzalnych barw przenosi sie na obraz co daje oszałamiające efekty końcowe. W pracowni można samodzielnie wykonać świecę w bardzo oryginalnym kształcie, smacznie wyglądającej mufinki, a także  wykonać z gliny podstawkę pod porcelanowy kubek, którą ozdabia się kolorowymi mazakami do malowania ceramiki. Udział w zajęciach to niepowtarzalna możliwość rozwoju dziecięcych zdolności manualnych oraz wspaniała zabawa.

- Dla najmłodszych oferujemy  rysowanie na piasku i przenoszenie swoich ozdób na gipsowy odlew. Dzieci mogą też samodzielnie pomalować farbami gipsowe ozdoby, które będą idealnym prezentem na różne okazje – przekonują właścicielki ArtWarsztatów. Panie stawiają mocny nacisk na przygodę z kolorem i formą, ale przede wszystkim kreatywny rozwój dzieci. 

Info:

ArtWarsztaty

Ul. Leśniowska 4, 42 – 310 Żarki

Tel. 787 264 228, 570 668 490  

Mail: artwarsztatyzarki@gmail.com

https://www.facebook.com/ArtWarsztaty-355101511784074/

czytano: 1246 razy

autor: jura.info.pl

data dodania: 2019-05-24 10:10:14

Formularz zapytaniowy

Ciekawostki

  • Długość pasma Wyżyny Krakowsko-Wieluńskiej, ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 kmdalej 
  • Najbardziej reprezentatywną częścią Jury Krakowskiej jest Płaskowzgórze Częstochowskie. Jedną z cech tego obszaru jest występowanie bezwodnych dolinek, wśród których najpiękniejszą jest bez wątpienia Dolina Wiercicy ze źródłami Zygmunta i Elżbietydalej 
  • Budowę Wyżyny Krakowskiej południowej charakteryzuje występowanie równoleżnikowo przebiegających rowów i zrębów tektonicznychdalej 

Pozostań z nami w kontakcie

Zarejestruj się w naszym newsletterze, aby otrzymywać informacje o aktualnej ofercie i wydarzeniach.

Zamek Smoleń
Wzgórze Kromołowiec
Zamek Ogrodzieniec
Ojcowski Park Narodowy
0 lat
0 gminy
0 kilometrów szlaków
0 polubień
Facebook
Instagram

Związek Gmin Jurajskich
pl. Wolności 42, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: 32 673 33 64
e-mail: biuro@jura.info.pl

  • DSC_0081
  • Zamek_w_Udorzu_fot._Rafal_Rebisz_1
  • Zamek_siewierski_fot._Rafal_Rebisz_1
  • Zamek_w_Udorzu_fot._Rafal_Rebisz
  • Zamek_siewierski_fot._Rafal_Rebisz
Wyżyna Krakowsko-Wieluńska, potocznie zwana po prostu Jurą, stanowi fragment rozległej Wyżyny Śląsko - Krakowskiej. Długość pasma ciągnącego się od okolic Wielunia do Krakowa wynosi 160 km, przy średniej szerokości nie przekraczającej 20 km (na północy - do kilku km, w rejonie Krzeszowic - 40 km). Na zachodzie Jura sąsiaduje z Wyżyną Śląską i Kotliną Oświęcimską, od których oddziela ją (miejscami wysoki) dochodzący do 100 m próg denudacyjny (zwany również kuestą, której jeden stok jest długi i łagodny, natomiast drugi bardzo krótki i stromy).
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Wersja mobilna